جستجو

تبلیغات


  تبلیغات شما در اینجا

رضا چاچا درگذشت

  محمد صفاریان، معروف به رضا چاچا، که به باور نزدیکانش، عمر خود را صرف عشق خود، فوتبال، کرد چندی پیش به دلیل بیماری و کهولت سن در گذشت. خبر درج شده در سایت ورزش۳ به این مناسبت را برای شما می‌آورم:

  محمدرضا صفاریان معروف به رضا چاچا، محبوب‌ترین و معروف‌ترین هوادار تاریخ فوتبال خوزستان درگذشت.

   

  به گزارش"ورزش سه"، در تاریخ فوتبال ایران افراد زیادی به عنوان سردسته هواداران نقشی تاریخی و تاثیرگذار در هیجان بخشی به فوتبال و ایجاد انگیزه در بازیکنان بازی کرده‌انداز جمله این افراد می‌توان به محمد ابراهیم نایب عباسی (ممدبوقی)، فتح الله غریب نواز (فتح الله بوقی)، علی توکلی ( علی کشک بادمجون)، حسن تارزان، سهراب، حسین عسکری ( شلغم) و ... 
  در فوتبال خوزستان رضا صفاریان معروف به رضا چاچامحبوب‌ترین و معروف‌ترین یکه تاز این عرصه بوده است. رضا چاچا امروز در سن 72 سالگی به دلیل بیماری دار فانی را وداع گفت. 

   


  ضمناً رضا چاچا در جام جهانی 1978 به همراه ممدبوقی برای تشویق تیم ملی به آرژانتین سفرکرده بود. پس از بازی تیم ملی برابر هلند که با شکست 3-0 ایران همراه شد، نشریه معروفموندیال نوشت در تیم ایران تنها دو نفر وظیفه خود را به درستی انجام دادند، یکی دروازه بان تیمملی (ناصرحجازی) و یکی تشویق کننده و آن هوادار کسی نبود جز رضا چاچا!


  متاسفانه در سال‌های اخیر رضاچاچا علی رغم خدمتی که به فوتبال خوزستان انجام داد وضعیت معیشتی مناسبی نداشت.
  این مطلب تا کنون 17 بار بازدید شده است.
  ارسال شده در تاریخ جمعه 9 بهمن 1394
  منبع
  برچسب ها : فوتبال ,خوزستان ,معروف ,فوتبال خوزستان ,تاریخ فوتبال ,صفاریان معروف ,دلیل بیماری ,
  رضا چاچا درگذشت

تبلیغات


  Ads

پربازدیدترین مطالب

آمار امروز جمعه 8 ارديبهشت 1396

تبلیغات

محل نمایش تبلیغات شما

تبلیغات

محل نمایش تبلیغات شما

آخرین کلمات جستجو شده

تگ های برتر